Sahte MaiL YoLLama ( Anonymous MaiL )

3 yıLdır ModeratorLuk yaptığım NetKabus.Com‘da Bjk2Tr ‘nin yazmış oLduğu DökümanLarı arada sırada sizLerLe payLaşmışımdır sitede .. Anonim Mail dediğimiz veya sahte maiL dediğimiz maiLLeri yoLLamak isteyenLer için güzeL bir döküman.. Nedir bu Anonim Mail veya Anonymous maiL derseniz. ArkadaşLarınıza billgates@microsoft.com dan maiL atmak isterseniz tam size göre derim. Bu servisi kurmak için php destekLi bir hosta ihtiyacınız var .. Gerisi koLay 🙂

iLk Başta index.php Dosyamızın KodLarını vereLim…

[php]
Netkabus.com Anonymous Mail Sender

“;

Kurban Mail Adresi *:
Konu* :
Mesajınız * :
Sahte isim * :
Sahte Mail Adresi * :

* Zorunlu alanlar


;?>[/php]

Sendmail.php Dosyamızın KodLarı ise

[php]
\r\n” . ‘Reply-To: ‘ . $email . “\r\n”;

mail($to , $subject, $contents, $headers);

print <<<

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir!!


}

else {

echo “

Mesaj Gönderilemedi !!!

Mesaj gönderim sırasında bir hata oluştu ve mesaj gönderilemedi bir süre sonra tekrar deneyiniz.

“;


}

?>[/php]

Sıra geLdi Config.php dosyamızın KodLarına

[php]
[/php]

Bu kodLarı beLirtiLen isimLerde kaydettikten sonra hostinginize yükLeyip uyguLamayı çaLıştırabilirsiniz. Config.php dosyasındaki iLgiLi yere scriptin yoLunu yazmaLısınız.

5 Comments

 1. Eğer e-postayı alan yeterince sazansa ve e-postanın “header” bilgilerini incelemiyorsa oltayı yutması hayli normal.

  Lakin bana Bill Gates’den ya da PayPal ‘den (bu ikincisinden daha çok mail geliyor) bu tarz bir e-posta geldiği anda eğer benim özel bilgilerimi, kredi kartımı, şifremi vb. istiyorsa anında e-mail sağlayıcıma “phishing uyarısı” yapıyorum ve e-postayı “gönderen kişiyle beraber” inceleme altına aldırıyorum.

  Yani her kuşun eti yenmez. Bu tarz ucuz numaraları fazla ciddiye almayın.
  (mydoom sana değil yorumum, kodu paylaşmakla iyi yapmışsın, aşağıda da belirteceğim gibi bu kod yararlı amaçlar için de kullanılabilir)

  Ayrıca bu sistemi şark kurnazlığı yapmadan yararlı işler için de kullanabileceğinizi hatırlatmak gerek. Örneğin destek@siteismi.com adresinden otomatik yardım mesajları göndermek gibi.

  Sevgiler,
  Volkan Özçelik,
  kurucu, linkibol.com

 2. Yorumun için Teşekkürler Volkan. Bu tür Php scriptler dediğin gibi kötü amaçlı veya iyi amaçlı kullanılabiLir. Bu tercihe kaLmış.. Burda vermemdeki diğer amaç ise insanLarın bu tür scriptler kuLLanarak başkası adına maiLLer atabiLeceğini göstermekti.. KendiLerine böyLe bir maiL geLdiğinde hemen aLdanmamak Lazım.. Bir düşünmek Lazım diye düşünüyorum ..

 3. iyi güzelde tek sorun hangi siteden yolladığını saklayamamak,yani sen bunu başkasının adına atsanda yinede maili alan headerdan bunun hangi siteden geldiğini anlar,böylece siteni şikayet edebilir,geldiği siteyi saklamak için kullanılan header kodunu bulamadım biliyorsanız yazarsanız sevinirim

 4. Merhaba,
  Bana öyle bir mail geldi ve işyerinde başıma sorun açtı, ben outlooktan mail özelliklerine girip kodlarına bakıyorum fakat yine gönderildi gözüken yerden gönderilmiş gibi kodlarında da, bu header dediğiniz ana kodları benim baktığım özelliklere girince bakılan kodlar değilmi? Değilse nasıl görebilirim hesader kodları.
  Saygılarımla.
  Teşekküler

 5. Arkadasim o senin yazdigin sahte mail artik gecmiyor piyasada.Serveri tirtlamis.
  Server tirtlayincada hic biryere mail gitmiyor..
  Bu numaralari kimse yutmuyor artik.

  Haydi saga hayirli traslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir