ihTiyacım Var Yarışması Başvuru Formu

Yarışma Programları ile Reyting toplamaya çalışan Televizyon Kanalları yeni yarışmalarla karşımıza çıkıyor. Show tv de yeni yarışması oLan ihTiyacım Var yarışmasını bizlern beğenisine sunuyor. Bakalım beklediği ilgiyi görebilcek mi?

Nedeni ise yarışmada Ortaya koydukları 1 milyon Ytl miktarındaki parayı 5 jÜri üyesi yarışan kişiler ikna edebilirse paylaştıracaklar. Bakalım sizinde ihtiyacınzı varsa ve ikna ederim diyorsanz burdan başvurabilirsiniz..
ihtiyacım var başvuru

81 Comments

  1. slm saygıdeğer jüri üyeleri adım mehmet 19 yaşındayım babam 23 ağustos 2002 de trafik kazası geçirdi ve yaklaşık 8 yıldır yatalak halde 7 kardeşiz perişan haldeyiz benden büyük abilerim yok bir tane aBLAM var oda evlendi gitti evimiz yok evin büyüğü olarak bende memleketimi bırakıp gurbet ellere çalışmaya geldim kazandığım üç kuruşla evimi geçindirmeye çalışıyorum eğitimimi tamamlamadım ama sorun değil tek hayalim sadece bi evim olsun o kadar başka bişey istemiyorum evimiz olursa bi şekil geçimimi sağlar yuvama bakarım okuttuğum 4 tane kardeşim var ben okuyamadım en azından onlar okusun dedim eğer beni yarışmaya kabul ederseniz çok sevinirim tek çarem sizsiniz başka çarem yok allah rızası için abilerim beni bu kira derdinden kurtarın yalvarıyorum size ne olur arştırabilirsiniz hiç bişeyim yok benim çok zor durumdayım babam hasta ona bakıyorum evim diyarbakırda bende istanbula çalışmaya gelmişim ki üç kuruş kazanıp evime bakıyim eğer beni kabul edrseniz ömür boyu duacınız olurum saygılarımla mehmet ata alabalık ellerinizden öpüyorum abilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir