Haydar Dümen YazıLarı

Haydar Dümen yazıLarını Mizah DergiLerindeki yazıLarmış gibi Okuruz ve güLeriz .. Bende seçmece Haydar Dümen yazıLarını buraya koyayım ve payLaşayım Dedim 🙂 Mizah DergiLerinde buLamıyacağınız şeyLer 😉

Soru: Merhaba size şunu sormak istiyorum. Eşimle haftada iki veya üç kez seviştiğimizde çocukların ikiz ya da üçüz olma ihtimali artıyor mu?
Yanıt: Sevgili okurum. Birçok erkek eşiyle birlikte her gün birleşme yapar. Bu durumda bu mantığınızla çocuklar yediz mi olacak? Biraz kitap oku, bilgilen, sonra evliliğe adımını at. ( Adamdaki mantığa Bak 😛 Nüfus patLaması Yaşanır 😛 öyLe oLsa )


Soru: Ben 18 yaşında bir genç kızım. Erkek arkadaşımla yüzeysel ilişkim oldu. Ben kızlık zarımın yanlışlıkla bozulmasından şüpheleniyorum.
Şu ana kadar hiç kanamam olmadı.
Ama kanama olmadan da bozuluyor diye duydum. Lütfen cevap yazın.
Yanıt: Sevgili kızım kızlık zarı yanlışlıkla bozulmaz. Bozulduğu anda “Ben bozuldum” diye haber verir. Yani bas bas bağırır, ağlar. Onun gözyaşları iki damla kandır. Ağlamadığına ve bağırmadığına göre kızsınız. Bunu kafanıza takmayın. ( Yazık böyLe kızLara :d )

Soru:
Merhaba, size bir sorum olacak. üç gün önce sözlümle seviştim. Üzerimde giysi yoktu. Onun üzerinde blucin vardı. Ben dayamayarak pantolonun cinsel organına yakın bir yere boşaldım. Sözlüm ve ben hamile kaldığından şüpheleniyoruz. İki günden beri de midesi bulanıyor. Cevabınızı bekliyorum.
Yanıt: Sevgili okurum. Pantolondan ya da bezlerden içeri geçebilecek bir spermi Tanrı henüz yaratmadı. Spermler Amerikalıların icat ettiği beton delen füzeler gibi bir şeyleri delip geçemiyor. Spermler kendilerine uygun vajina kanalında ve ondan sonra rahim içinde döllenme borularında asfalt yolda gider gibi kayar giderler. Bunun için hiç üzülmeyin. Eşin ne hamile kaldı bu durumlarda ne de hamile kalabilir. ( Ne spermmiş Beee 😀 )

SoruLar ve YanıtLar Süppper Demi.. Haydar Dümen yazıLarı devam Edicek 😛

11 Comments

  1. sewgilim ilişkiye girmek istiyo we ben wajinamın acımasından korkuyorum napmalıyım . sewgilimin penisi 18 cm sizce büyük mü??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir