Faruk K. Aşk Tek Yön 2008 Albümü

müzik dinle kategorisi altında yazdığımız yazılara devam ediyoruz. Bugün Faruk K. nın 2008 Yapımı Aşk Tek Yön isimli albümünü eleştireceğiz.. Kral Tv ekranlarında programa katılan Faruk K. yazın çıkan albümlerden farklı bir albüm yaptığını söylemişti. Ayrıca sanatçı Albümde bir İtalyanca birde İngilizce parça seslendirmiş.. Bu bakımdan farklı olduğunu düşünüyor. Bence almış olduğu ingilizce ve İtalyanca dersleirni değerlendirmek istemiş..

Albümde ilk Klibi Aşk Tek Yön isimli parçasına çeken Faruk K. ‘ a klipte “Benimle Dans Eder misin?” yarışmasının finalistleri eşlik etti.. Klip Çekimini ise Süleyman Yüksel Üstlendi.. Bakalım Albüm Faruk K. nın beklediği tepkiyi alabilecek mi?

4 Comments

  1. selam ben derya faruk k beni çok şaşırttı.çunku yaptıgı müzik çok hoş ve çok güzel olmuş.saçlarını kestirmesi çok ıyı olmus.bu halı süperrrr.ve klip çoook iddalı herkesin izlemesini tavsiye ederim.tebrikler.

  2. ben faruk k nın yeni şarkısı aşk tek yöne bayıldım.klip olayy olmuş izlemeyen varsa mutlaka izlesin.çoook tarz ve çok kaliteli.TEBRİKLER…

  3. faruk k çok başarılı bi sanatçı ama elektro müzik pek iyi olmamış
    azar azar bomba gibi şarkılara elektro müziksiz nasılsa tek yönün de iyi olurdu diye düşünüyorum 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir