Dosya ParçaLama Ve BirLeştirme Programı

Çoğu Kişi dosyaLarını parçaLamak veya eLindeki bir kaç dosyayı birLeştirmek istemiştir. AdamLarda bu soruna çare buLmuşLar ve HJ-Split denen programı yapmışLar.. Programın Tanıtımına Geçicek oLursak…

HJ-Split bir dosya parçalama ve birleştirme yazılımıdır. Zaman zaman bilgisayar kullanıcıları büyük boyutlu dosyaları çeşitli nedenlerden dolayı parçalara ayırma gereksinimi duyabilirler. HJ-Split yazılımı bu işlevi oldukça başarılı biçimde yerine getirebilmektedir.


Ücretsiz olan yazılımın kullanımı da oldukça kolaydır. Yazılımın ana menüsü dört ayrı görevi tek tıklama ile yapabilecek biçimde tasarlanmış ve bu sayede çok güzel bir kullanıcı arayüzü sunulmuştur. HJ-Split yazılımı ile parçalamış olduğunuz dosyaları tekrar birleştirme imkanınınız da bulunmaktadır. Herhangi bir dosya türü ya da boyutu gözetmeksizin tüm dosyalarınızda kullanabilirsiniz.

Kuruluma gereksinim duymayacağınız yazılımı “hjsplit.exe” uygulamasına tıklayarak başlatabilirsiniz. 10gb’nin üstündeki büyük boyutlu dosyalar üzerinde dahi çalışma imkanı sunan yazılım dosya parçalama-birleştirme özelliklerinin yanısıra; dosya karşılaştırma ve sağlama işlemlerini de gerçekleştirebilmektedir. Tüm Windows tabanlı işletim sistemleri ile uyumlu olan yazılımın boyutu da oldukça küçüktür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir