2010 Sigara Fiyatları

1 Ocak Günü yapılan Zam ile 2010 Sigara Fiyatları değişti ve Fiyatlar aşağıdaki listedeki gibi Güncellendi. Tüm sigara İçenlere ve Satıcılara duyrulur..

2010 sigara Fiyatları
sigara fiyatları
Yapmış olduğumuz daha önceki litedeki fiyatlar Yanlıştır arkadaşlar sizlerden özür diliyoruz. Yeni liste fiyatlarına ulaştığımızda tekrardan yayınlayacağız..

29 Comments

 1. en iyisi kaçak sigara bence,bu kadar zam yapmasalardı cnm bizi düşünmeyen devleti biz hiç DÜŞÜNMEYİZ!!!

 2. ben tütün yetistiliyorum ben busene tütünü kilosu 7 yt satdım

 3. değerli arkadaşlar sigarayı bıraktım zamdan önce bıraktım yani 8 9 ay oldu görüyorumki sigaraya abartılı bir şekilde zam yapmışlar bu cok üzücü.çünkü ölmek için bile bi servet harcıyor insan.ben şükürler olsun bıraktım içmiyorum evet ama herkezin iradesi bir değil bu yüzden büyük bir zalimlik yapmışlar.ozaman devlet herkeze yasaklasın sigara ve benzer maddeler tüketilmesin ülkemizde. saçma sapan bir şey biri içip diğeri izlerse alamayacak durumda olursa gercekten zalimliktir.madem bu kadar zararlıydı bunu bile bile neden ilk başta Türkiyeye soktunuz bu zıkkımı.cok ciddi bağımlı olan insanlarımız var malesef tutsak olmuşlar bende yaşadım çok iyi biliyorum.Allah herkeze sigaradan kurtulmayı nasip eylesin daha doğrusu isteyen herkeze amin .SELAMLAR

 4. ne güzel olmuşşşşşşşşş sigaraya zammmmmm geldiiiiiii herkes teklese sigardan kurtuluruz

 5. bu sigara denen melete ne gelirse ne kadar olursa olsun illlede içicez diyen milletlerdeniz işte aslında cınıcak zavallı durumumuz var ama işe bi yerden başlamak başarmanın yarısıdır neden madem bugünden başlamıyoruz kaybedecek neyimiz var yeşilaycı olsak elele ne güzel:)

 6. Bence sigara fiyatları böyle kalsın puro fiyatları düşsün millet birazda puro içsin
  canım bıktırdınız hep sigara hep sigara

  Değilmi Arkadaşlar ??

 7. millet hep kübada puro içiyor neden katkı maddesi yok doğal çikolata hem sigarayı tütünü bıktırıyor.Şimdi sigaranın içinde ne ararsan var böcek ilacı fare zehiri falan felan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir