2010 Aöf bütünleme sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

Bugün Sizlerle Aöf sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna cevap bulacaağız. 3-4 Nisan Tarihlerinde yapılan 2010 Aöf sınav sonuçları açıklan tarihi Aöf sitesinden bir duyuru yapılmadı ama 1 Ay içinde açıklanır diye düşünüyoruz. Sınava giren tüm adaylara geçmiş olsun dileklerimizle…

203 Comments

 1. Merhaba arkadaşlar
  Facebookta başlatmış olduğumuz yardım kampanyasından sizlere biraz bahsetmek istiyoruz, Açıköğretim Fakültesi okuyan arkadaşlara yönelik yeni bir yardımlaşma uygulaması başlatmış bulunuyoruz, peki nasıl bir uygulama bu?
  Bu uygulamada Açık Öğretim Fakültesi okuyup yardımcı kitaplarını almakta güçlük çeken arkadaşlara, yine Açıköğretim Fakültesi okuyan veya mezun olan ve ihtiyaç fazlası yardımcı kitaplarını göndermek isteyen yardımsever arkadaşlardan, bu ihtiyaç sahibi arkadaşlara kitap temininde köprü görevini üstleniyoruz ,bizim öncelikli amacımız herhangi bir çıkar gözetmeksizin sadece ve sadece maddi sıkıntıntısından dolayı yardımcı kitaplarını alamayan ihtiyaç sahibi arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermektir. Ülkemizin içinde bulunduğu olumsuz şartlardan dolayı örgün üniversitelerde okuma imkanı bulamayan ve her şeylerini ortaya koyup tek çare olan hem çalışıp hemde okumayı seçen açık öğretimli arkadaşlarımız ve yine ülkemizdeki işsizliğide gözönüde bulundurduğumuzda şartların zor olduğunu ve çok arkadaşımızın yardımcı kitaplarını almakta zorluk çektiklerini gördükçe bizler bu görevi kendimize vicdanen borç olarak görmekteyiz.
  Ayrıca önceliği ihtiyaç sahiplerine vermek kaydı ile diğer okuyan tüm arkadaşlarımızında aralarında kitaplarını değiştirme olanağınında olduğunu söylüyebiliriz. Bu sistemde elinde bulunan fazla kitaplarını göndermek isteyen arkadaşlara yük olmamak için gönderirken kesinlikle kargo ücreti ödememektedirler(karşı ödemeli kargo ile gönderilmektedir).
  Ve yine sayfamızda tüm Açıköğüretim okuyan arkadaşlarımızın faydalanacaği fakülteyle ilgili güncel haberlere, sınav soruları ve cevaplarına ulaşabilir ve aklınıza takılan sorulara sayfamızda danışmanlarımız ve yöneticilerimiz tarafından cevap bulabilrsiniz .
  Bu uygulamadan yararlanmak isterseniz eğer veya çevrenizde yararlanmasını düşündüğünüz kişler var ise bize facebookta AÖF YARDIMLAŞMA grubundan ulaşabilirsiniz,tek yapmanız gereken facebook girip üst kısımdaki arama motoruna AÖF YARDIMLAŞMA yazıp karşınıza çıkan sayfamıza girmek ve üye olmaktır.
  Herkesin faydalanması için lütfen bu iletiyi Açıköğretim fakültesi okuyan arkadaşlarınızada gönderiniz..
  Unutmayalım ki birgün herkesin yardıma ihtiyacı olabilir….

 2. arkadaslar neden 2 yıl ust uste kalınca askerlıgı tecıl etmıo aof anlamıorum haksızca bır uygulama karsı cıkalım

 3. pazartesi açıklanacağını söylediler arkadaşlar öğrendim arayıp dahada ötesi yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir