www türkiye gov tr şifre değiştirme şifremi unuttum

Sgk sitesinden yapılan açıklamada olduğu gibi ssk hizmet dökümü gibi işlemleriniz için bundan sonra www türkiye gov tr adresini kullanmamız söylenmişti. Bu işlem için e-devlet şifresi almamız gerekiyordu. Bunun ptt şubesine başvurduktan sonra e-devlet şifremizi alarak türkiye gov tr adresindeki işlemlerimizi tamamlayabileceğiz.
www türkiye gov tr şifremi unuttum diyorsanız 10 tl ödeyerek şifrenizi yine postaneden alabilirsiniz..

42 Comments

  1. yeter artık doğru olduğu halde hata veriyor.şifremi unuttum segmasi koyunda mail adresimize ya da telefonumuza gelsin tekrar.yok böyle saçma bişey sabaha yollara dökülüp ptt den şifre almaya gidicem.lütfen yetkililer duysun..... dedi ki:

    yeter artık doğru olduğu halde hata veriyor.şifremi unuttum segmesi koyunda mail adresimize ya da telefonumuza gelsin tekrar.yok böyle saçma bişey sabaha yollara dökülüp ptt den şifre almaya gidicem.lütfen yetkililer duysun…..

  2. yeter artık doğru olduğu halde hata veriyor.şifremi unuttum segmasi koyunda mail adresimize ya da telefonumuza gelsin tekrar.yok böyle saçma bişey sabaha yollara dökülüp ptt den şifre almaya gidicem.lütfen yetkililer duysun…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir