TTNet Tarife Değişikliği Saçmalığı

……….. Nolu TTNET müşterisiyim (Şu an için). inTernetten yapmış olduğum Kampanya Başvurusu sonrası 30.09.2009 Tarihinde Beni TTNET Çağrı merkezinden aradılar.
Kampanya doğrultusunda 8mps lik Limitsiz 45 Ytl lik tarifeye geçmek istediğimi Belirtttim. Güvenlik aşamalarını geçtikten sonra işlemi onaylamak üzere Çağrı Merkezindeki vatandaş ” işleminizi onaylıyor musunuz” dedi.
Bu konuşmalar sırasında anladığım arkadaş oldukça heycanlı ve Yeni olduğuydu. Çünkü sürekli bekletiyor ve Çağrıyı sessize alıyordu. Eğitim gören yeni birisi sanırım. Bu durumdan korktuğumdan Son olarak 49 ytl lik tarifeye geçirdiniz dimi beyfendi diye sordum .
Evet yanıtını aldım. Ardından peki siz onaylandıktan ne zaman sonra bağlantım değişmiş olcak dedim.
Telefonunuza onay mesajı gelir veya ararlar dedi..

Pek bu konuşmaya güvenmediğimden TTNET Esenyurt şubesine başvurdum tarifem değişmiş mi bakar mısınız dedim. Bakıldı ve sonuç Çağrı merkezindeki Vatandaş beni 99 Ytl lik tarifeye geçirmiş..

Bu durum karşısında oldukça sinirlendim.. Ordaki yetkilide 444 0 375 tekrar arayıp tarifeyi düzeltin dedi..

Bende usanmadan tekrar aradım durumu bu şekilde anlattım. Aldığım cevap ise aynı ay içinde 2 defa tarife değişikliği yapamazsınız dendi..

Sonuç olarak Ödeyeceğim Fatura Bana :S Konuşmalar sırasındaki faturalar bana :S ayrıyetten yaşamış olduğum stres Bana :S Manevi olarak kaybım Cabası.. :S

Bu Yüzden siz arkadaşlar Mutlaka Bu tarzda işlemleri Telden Yapmayın ya Şubeden Yapın Ya da TTNET Aboneliğinden uzak durun. TTNET Tarife değişikliği ile Faturaları Bize Kasıyor anladığım 🙁

1 Comment

  1. Kardeşim öncelikle ii akşamlar diliyorum,dün bende bi oltaya geliş yaptım ne yazıkki beni aradılar ve 8mhps netlimitsiz tarifesine geçmemi istediler bende kabul ettim. Meyerse bu tarife limitsiz deilmiş 15 gb ı geçtinmi internet hızın 1 mhpsnin yarısına yani 500 k ya düşüyormuş,bu sabah ttneti aradım ve beni 1mhps limitsize geçirin dedim aynı ay içinde tarife değişikliği yapamazsın dedi ayın sonunda yani 15 gün sonra 2-Nisanda ara burdan işlemini halledelim dediler sence bir sorun çıkarmı? Birde anlamadığım bu tarife değişikliğim bir sonraki ayın 17 sindemi yoksa hemen mart ayının sonundaki nisan 1 damı değişebilir ttnete çok güvenim kalmadı artıkta???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir