Terminatör 4 Salvation (2009) Fragmanı

Bir efsane haline gelen Terminatör Amcanın yeni filmi Salvation 2009’da vizyona gireceği açıklandı ve piyasayada bir fragman bıraktılar 🙂 Fragmanları izlediğinizde sizde bu filme mutlaka gideceğim demiştir.. Fragmanı izleyenlerin çoğu aynı zamanda Arnold amca yok göremedik diye somurtmuşlardır sanırım.. Yeni filmde malesef Arnold Schwarzenegger yok.. Ama filmin başrol oyuncusu John Connor olacak gibi.. John Connor’ı kim canlandıracak henüz bilmiyoruz.. Bekleyeceğiz ve göreceğiz….

8 Comments

  1. Yahu Joh Connor kim olacak var mı kardeşim? Görmedin mi? Christian Bale tabii ki.. bence gayet de güzel seçim.. 4 gözle bekliyoruz..

  2. bencede manyak bi film olcak bütün serilerini tekrar tekrar izledim halende izliyorum bu filme hastayım eminim teknolojinin nimetlerinden biraz daha fazla yaralanmak için bukadar ertelediler ama bence bu hepsinden iyi olucak

  3. Bende bu filmin hastasıyım ama Terminatör!ü terminatör yapan Arnold Schawarsenegger di.Şimdi onun yerine geçen kişi onun kadar sevilir mi bilmem.Umarım iyi olur….

  4. samsun… Christian Bale varsa müthiş seyirlik bir film olacaktır.

  5. arkadaşlar ben de bu filmin hastasıyım sabırsızlıkla 4 dü bekliyordum ne zaman vizyona gelecek acaba

  6. ya olmaz ama arnold suz bu film. tadı çıkmaz ki filme heycan katanda o zaten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir