Nimet Çubukçu 11 Eylülde CnnTürk’e Çıkıyor

Milli Eğitim Bakanımız Nimet Çubukçu Soruları cevaplandırmak üzere 11 Eylül Cuma Akşamı Saat 20:00 da Soruları cevaplandırmak ve bilgilendirme amaçlı CnnTürk ‘te Eğrisi Doğrusu programına çıkıyor.

Programda sorulmasını istediğiniz sorularınız Varsa Burdan mail atabilirsiniz.. İnşallah sorunlarımıza çözüm bulabileceğimiz sözler duyarız..

1 Comment

  1. Lütfen bunu okuyun çok çaresizim ve NİMET ÇUBUKÇUYADA İLETİLSİN. slm ben Eleşkirt/Agrı maili atiyorum.Adım erol t.c 11089590610, 221 nolu ögrenciyim lütfen yardım edin bana simdi 8. sınıfı okuyorum.Ama 6. sınıfta lise
    ve tüm hayatimi mahvedicek bisi yaptim.sorunum;SBS gününde sınava başladiktan 2dk sonra bi ögretmen elimden kitapcığı aldı. Arkamdaki kıza verdi ve onunkinide bana verdi.sonuc olarak kitapçık formuna A diye isaretledigim sorular B olarak işleme alindi ve sonuç olarak da sbs puanim cok kötü geldi.
    lütfen yardım edin kaç hafta uyuyamadım bu sorun yüzünden çok ağladım ama nafile.
    normalde 55 küsür net yaptigim sinavda 10 net bile cikmadi. Okul da durumum cok iyi oldugundan bana okul puanı olarak 85-90 arasi puan geldi hatta okula bile soruşturma açıldı. lütfen bu maili cevapsiz birakmayin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir