kızlar grubuda olmasa ne yapardık

google hala önüme bir set koymuş duruyor.. hiç bir kural ihlali yapmamaış olmama rağmen 🙁 bu nereye kadar devam edicek bilmiyorum ama beni gerçekten üzüyor açıkçası.. bugünde kızlar grubu arasından ziyaretçi patlaması oldu.. tek kelimeden bu kadar ziyaetçi geleceğini zannetmezdim.. tşkler kızlar grubu

2 Comments

  1. ya kızım sen deli misin divane mi ya kızlar gurubu yazınca googlede zor bulunuyo bu grup hemen hepsi çıkıyor saçma sapan bi grup işte şarkıya bak ya ne biçim iğrenç hepsinin yerini asla tutamaz bence bu klibi herkes benim gibi dalga geçmek için izlemişlerdir sen kendi kendine havalanıyorsun bence güzel dediğin gruba bi izleyici gözüyle bak eğitimlerine güzelliklerine vede bu grup gibi çakma olmadıklarına iyi bak olur mu?:)

  2. çakma bi grup bu çakma hepsi saç renkleri,klipteki kyafet renkleri bi sarışın var bi kızıl bi eren gibi bide cemre gibi siyah saçlı var sana örnek olarak mp3 grubunu gösterim canım hepsiyle kıyaslanıyordu ama grup dağıldı vede hepsiyi çekemediler gülçinin kendi gruplarına transfer olduğu söylendi ama gülçin gruptan ayrılmıyor evlen dimi bilmem bunu eren söyledi hadi sana gızlarınla ayyy pardon kızlarınla iyi vakitler kulaklarının pasını silmek istersen hepsinin mum şarkısını dinleyebilirsin:::::::::::)))))))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir