Flatcast ile Ücretsiz Radyo Yayını

flatcast

OrtaLık Dj BilmemNe ŞahısLarı iLe Doldu 🙂 Bunun En Çok Neden oLan da iNternette Yayın yapan Herkesin Kendini Dj Sanması 😎 Bence Bu Tür iNternetten Yayın Yapan KişiLere Sunucu Denmesi Daha Doğru oLur diye düşünüYorum 😉 Çünkü Dj dediğimiz kişiLer Remix ParçaLar yaparak yayın yapan Kişilerdir. ( Bknz. Dj ). Sizcede Haklı değilmiyim. Kardeşim Nasihat mi veriyorsun Sitemi Tanıtacaksın Diyeceksin Ama 😀 Yazıya Bir başLadım Beni Buraya Kadar Getirdi 😀
➡ Sitemizin adı FlatCast 😀 Peki ne Yapmış Bu FlatCast Diyecekseniz. Siteye girip Kullanmaya BaşLayıncada Görceksiniz, inTernet üzerinden Radyo yayını Yapmammızı sağLıyor. Nasıl Kullanıldığından bahsedicek oLursam ;
Üye oLurken size 4-5 Soru soruYor ( Radyonuzun BaşLığı Vs SoruLar ) Daha sonra işLemler Bittikten Sonra Sizin Mailinize Kodunuzu yoLLuyor ve bu kodu Siz Sitenizin Html Bilgilerine Girerek Kullanabiliyorsunuz..
Yayın yapmak içinde ; FlatCast’in Anasayfasından İndex/Broadcaster’s Area/Start Stream’ e Tıklıyarak Karşınıza çıkan Küçük Kutuda Radyonun Templateleri geliyoR (renk çeşitleri gibi) Onu seçtikten Sonra şarkılarınızı ekliyebileceğiniz panel çıkıyoR, ordanda Şarkılarınızı sıraya Koyabilir arada Microfondan Anons yada Sohbet edebilirsiniz..BunLarı kuLLanabilmeniz iÇin FLasCast’in Producer Programınızı inDirmemiz Gerek ..

4 Comments

  1. Oldukça kaliteli bi sitedir bünyesinde onbinlerce online radyoyıu barındırır. Türk kullanıcıları oldukça fazladır. Ayrıca Online olan siteleri kendi içinde yazı banner şeklinde yayınlar. Kalite konusuna gelince çok basit olduğu söylemek gerek. O yüzden herkes kullanabilir. Ve arkadaşın dediği gibi herkes kendine dj diyebilir. Orjinal radyo otomasyon programları çok daha karışık ve profesyonellik gerektirir.

  2. Proramı indirdim yazıyı okdum ama onun harci yapacak şeyler nelerdir bana bir yardımcı olsanız yada yönlendirseniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir