Arka Sıradakiler 75. Bölüm

Men alive kelimesinin sırrı Bu Bölümde çözülüyor. Derman’ı kaçıranlar onu şiddetle sorgular. Zehra ile İbo Yakınlaşması nereye Kadar devam edicektir.. Tüm bu soruların cevapları ve Arka Sıradakiler 75. Bölüm 7…

Detaylar »

Arka Sıradakiler 74. Bölüm

Amerikaya gitmeye Karar veren Buket ve Sarnıcın sırrını öğrenen Saffetler Bakalım Daha başka hangi Maceralara atılcaklar.. Gamze ile Barışan Oktay’ın aşkları nereye kadar devam edicek.. 31 Mayıs Pazar akşamı sizlerle…

Detaylar »

Arka Sıradakiler 73. Bölüm

Gençlik Dizileri arasında şu an açık ara önde oLan Arka Sıradakiler Pazar akşamları çoğu öğrenciyi ekranlara Kitliyor. Ders çıkartabileceğimiz bir çok sahnenin olduğu Arka Sıradakiler 23 Mayıs Pazar akşamı 73….

Detaylar »

Arka Sıradakiler 72. Bölüm

Arka Sıradakiler in 72. Bölümü 17 Myıs Pazar Akşamı Fox ekranlarından bizlerle buluşcak.. Yeni olaylar ve haberlerle heycanla beklediğiniz Sevilen dizi Arka Sıradilerin 72. Bölümünü mutlaka izlemelisiniz..

Detaylar »

Arka Sıradakiler Dizi Müzikleri

Uzun zamandır Fox ekranlarından yayınlanmakta olan arka sıradakiler dizisini bende uzun zamandır beğeniyle izliyorum.. Dizinin müzikleride oldukça başarılı ve diziye ayrı bir renk katıyor.. Bende bu şarkıları sizinle paylaşmak istedim..

Detaylar »