Annem Annem

Hatıralardan bir yol çizdim kendime
Hatırladım gelip geçenleri
Gülüyorum şimdi halime
Hatıralardan bir yol çizdim kendime
Unutmadım yıkıp geçenleri
Karaladım kirli deftere
Yalan kimse sen değil
Ölümlü aşkları ezberledim
Hiç biri senin kadar can değil

Annem annem
Çok yanlızım sana gel diyemem
Yalanlardan yoruldum ahh
Sonumu bilemem…

Hatıralardan bir uçurtma göklerde
Peşinde ağlayan çocukluğum
Koşuyorum senli günlere
Yalan kimse sen değil
Ölümlü aşkları ezberledim
Hiç biri senin kadar can değil

Annem annem
Çok yanlızım sana gel diyemem
Yalanlardan yoruldum ahh
Sonumu bilemem…

Tam 37 gün oLdu beni büyüten, bu günLere getirip bizLe beraber mutLuLuğu tam yaşayacakken kaybettiğim Bitanecik Annecim vefat edeLi.. Ama aLışıyorum artık .. Ama dur şu an öyLe değiL..
Bazen dinLediğiniz şarkıLar veya size söyLenen sözLerde anneniz Lafı geçerde, birden içiniz acır sözcükler boğazınızda düğümLenir bir şey söyLeyemez, GözyaşLarınız yanakLarınızdan aşağıya doğru süzülür ya.. işTe bende şu an yanakLarımdan süzüLen gözyaşLarıyLa beraber Annem Annem Diye bağırmak istiyorum… Bu şarkıyı dinLerken Annem akLıma geLdi Kaybettiğim MutLuLuğum GeLdi yine akLıma..Hayat Mükkemel değiL Demişler ya .. Bunu biLerek yaşamaktan başka çare olmasa gerek.. Çareler ve umutLar hiç tükenmez derler ama ben artık buna inanmıyorum. Umudum annemin son bir defa bana bakışıyLa kayboLdu. Elim koLum bağLı bir şekiLde.. “UmutLa değiL gerçekLe yaşa” demişLer ya bir kez daha hak verdim bu söze . ALışmaya çaLışmaktan başka çare yok sanırım. Şu an eLimde Annemden kaLan resimLerLe ve Kanser FilmLeriyLe……

4 Comments

  1. Başınız sağolsun…“UmutLa değiL gerçekLe yaşa” zor bi durum…Umarım kısa zamanda bi nebze olsun alışırsın…

  2. kayıplardan sonra hep baş sağlığı dileriz ama o başlar bi daha yerden uzun bi sürer kalkmaz, hele kayıp böyle dünya kadar olunca… hayat bitsin, dünya dursun diyor insan hiçbiri olmuyor. Allah sabrına sabır katsın…

  3. Başın sağ olsun kardeşim. Allah cennette buluşmanızı nasip eylesin.

    Benim söyleyeceğim hiç bir şey teselli edemez seni. Ben bu durumu düşününce bile çok kötü oluyorum. Yaşadığın acıyı tahayyül etmek mümkün değil.

    Fakat inançlı insanlarız, çok değil en fazla dünya 40-50 kez daha güneşin etrafında dönecek ve biz de ait olduğumuz tarafa geçeceğiz.

    İnna lillah ve inna ileyhi raciun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir