2009 Öss Yerleştirme Sonuçları

2009 Öss Yorumları ve 2009 Öss Sonuçları yazılarımızda bu seneki Öss sürecini Birlikte değerlendirmiştik arkadaşlar. Son yani asıl değerlendirme oLan Öss Yerleştirme Sonuçları için Şu an Beklemeye Geçtik.

Çoğu genç arkadaşımız tercihleri Yapıp HeycanLa beklemeye koyuldu.. Bu seneki Tercih döneminde dikkatimi Çeken en büyük Nokta arkadaşLarın İkinci Öğretim Bölümleri yazarken ellerinin tiremesi idi. Buna sebeb oLan durumda Harçlara yapılan zamdı. Seneyede aynı şekilde bir zam yapıldığını düşündüğünüzde bir öğrenci için 4 senelik bir okul çok pahalıya Mal olmakta Hele Hele 2. Öğretiim bir bölüm..

Diğer konu Seneye sistemin değişmesi ve Bu sistemin getireceği faydalar ve zararları düşünerek adayların öss yerleştirmeişlemi için tercih yapmaları idi. Bu bakıma bu sene öss yerleştirme sonuçlarında bizleri değişik sürprizlerin beklediğini düşünüyorum.

Ama ne oLursa oLsun Hakkınızda Hayırlısı Olsun arkadaşlar..

Sonuçlar Burada

5 Comments

  1. 14-16 arası dyor herkes.gecen sene 16 sında acılanmnıstı cnku.bu senede oyle olur

  2. açılklandı kankıler ben ıztanbul pdr kazandım heyyyyyyyyyyyy açıl ıstanbul ben geldım

  3. slm benn funda sonuclar acıklandı gümüşhane işletme geldi ama bizimkiler pek istekli değil gitmeme peki gitmesem ne kadar puan kırılıyo bilgisi olan yardımcı olsun lütfen bu sene 8 puan kırılıo gibi bi bilgi aldım doğrumu ltfn yardm istiyorum:(:(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir