2010 Kpss Ağustos Eylül Öğretmen Ataması Kontenjanları

kpssEski Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik Bey Zamanında Atamalara 2 Ay Kala Bakanımız Adı fazLa Duyulmamış Kanallara Çıkar Önce Siyaset Yapar Sonra Yapılacak Öğretmen Atamaları Hakkında İpuçları verirdi. Biz Öğretmen adaylarıda Dört Gözle Ağzından çıkacak 1-2 Kelime için Saatlerce inTernet Başında ve Televizyon Başında Otururduk.

Durum Böyle oLunca Forum sayfalarında açıLan BaşLıkların Sayısını sayamıyorum açıkçası. Yeni Bakanımız Nimet Çubukçu Geldiği andan iTibaren 1-2 Güzel açıklama Yaptı açıkçası;

Bunlardan biri Sözleşmeli Öğretmenlik Hakkındaki Açıklaması idi. Bu açıklamalardan sonra Bakanımız Nimet Çubukçunun Öğretmen adayları için Güzel şeyler yapacağını düşünmeye başlamıştım Ki Kpss Sonuçları açıklanıp Eylül ayı geLiyor olmasına Rağmen hala bir açıkLama Yok Ortada..

YapıLan açLık Grevleri Medyada oLdukça fazla Ses Getirmişken Bu Sessizlik Niye Be Nimet Çubukçu apLacım 🙁 Binlerce Öğretmen adayı Evinde Heycandan, Stresten doLayı uyuyamazken Her atama Döneminde yaşadığımız Bu sorun Milli Eğitimden mi? Maliyeden Mi? Hangi Kısımdan Kaynaklanan aksakLıklardan doLayı orTaya Çıkıyor 🙁 Bir cevap Verebilir misiniz acaba?

Bir cevap aLabiLeceğimizi Pek zannetmiyoruz açıkçası 🙁 Bu yazı yazıLdıktan Kaç Gün sonra açıkLama Yapılcak AtamaLar Hakkında Hep Beraber Göreceğiz Öğretmen arkadaşLar 😉

Hoş MuhabbetLer Kendinize iyi Bakın…

Not: YazıLarımı ÇaLan Vs editleyip Yayınlayan arkadaş Bunuda EditLe Lütfen ..

51 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir