12 Parmak Hayatın Akordu

Tesadüfen Karşılaştığım 12Parmak.Com GünCel oLayLara Kendi Bakış açıLarını Yazarak Bizlere aktaran 2 Kardeşin Güncesi. Her Telden yazıları Bulabileceğiniz Günce’de Yazıları okuduğunuzda ayrı bir tat bulacağınıza eminim..
Diğer dikkatimi çeken özellik ise Siteye Özgü Hoş WordPress Teması 😉
Web 2.0 Tekniklerine uygun oLarak hazırlanmış WordPress Temasının Logosu siteyi en Güzel şekilde Gösteren Kısım diye düşünüyorum..
Wordpress Kategorisi alTında yazdıkları dökümanLar ise diğer Ctrl+C Ctrl+V Bloglarından Ne kadar Farklı olduklarını Gösteriyor. Çünkü, çoğu yerde görmediğiniz Orjinal işLer çıkarabilmenizi sağLayacak WordPress KodLamaları 😉

Kendi Dillerinden Biz Kimiz SoruLarına Cevap ise şu şekilde;

Siteyi kuruş amacımızda kesinlikle maddi çıkar yer almamaktadır. Günlük olaylara bakış açımızı ve sizlere yararlı olabilecek her türlü yazılarımızı paylaşabilmek amacıyla 16 Mayıs 2009′da yayın hayatımıza başladık.

12parmak kelimesi de aklınıza nerden geldi diye sorabilirsiniz; bu tür bir site hazırlamaya karar verdikten sonra bilgisayar başına geçtik ve alan adı sorgulama bölümüne sitenin içeriğini tam anlamıyla yansıtabilecek deyimleri alt alta yazdık ve kader buymuş ki, 12parmak.com müsait idi ve kriterlerimize uyuyordu. 🙂 Ziyaretçilerimizin site ismini ilk okuduklarında yüzlerinde bir tebessüm ve akıllarında bir “?” işareti bırakabilmek amacıyla da espirili bir isim seçtik.

Umarız Türkiye’deki kaliteli bloglar arasına ismimizi en kısa sürede yazdırabiliriz ve sizlerin görmek istediğiniz içeriklerle yayın hayatımıza devam ederiz.

Orjinal Yazısı

Siteden Güzel Yazılar

  • WordPress Yazılara Otomatik ThumbNail
  • NetVibes WidGets
  • FaceBook Video inDirme
  • Bu iki Kardeşe Yayın hayatlarında Başarılar diliyoruz.. Bir Sonraki Site Eleştirisinde Görüşmek üzere 🙂

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir