12 Dev Adam Hazır Değil

Basketbol Aşığı biri oLduğumu pek fazLa Sitemde anLatmamışımdır ama Eski üçLükçüLerdenim 🙂 Basketbola oLan iLgim çocukLuk yıLLarımda Kağıttan top yapıp Karton KutuLardan Basket Potası YapmamLa başLadı. Karabük’e taşındığımızda Yasin iLe evin önüne yaptırmış oLduğumuz çeLik Basket Potası iLe perçinLeşti diyebiLirim. Her ne kadar fazLa dayanmasada potamız Belediye sağolsun yan tarafımıza Basket sahası Yaptı. BeLediyenin Basket Potasıda SmaçLara en fazLa 1 sene dayanaBildi.

Bu yazdıkLarımdan sonra Basketbolu ne kadar sevdiğimi neden bu kadar sevdiğimi az buçuk anLamışsınızdır.. Bu nedenden Hiç Bir Türkiye Maçını Kaçırmam. Çünkü diğer ülKeLere Karşı MücadeLe edebiLdiğimiz Tek spor daLı biLe diyebiLiriz..

Bir önceki Dünya 6. Lığı iLe Basket Takımımız MücadeLe ederek Maç kazanıLacağını Tanyeviç sayesinde öğrendi.. Çünkü hiç bir yıLdız oyuncumumuz oLmamasına Rağmen Savaşmasını öğrendik..ŞutLarımız isabetLi oLmasada savunma Yaparak TeLafi yapmasını öğrendik.. Bugün kü maçta ise BunLarın hiç biri Yoktu. Mehmet Okur ve Hido Bu şampiyonaya katıLacakLarını açıkLamışLardı. Bu takıma 2 Tane yıLdız oyuncu katıLması demekti ama Hido’nun Milli TakımLarda BaşarıLı bir oyun sergiLeyebildiğini ben hiç görmedim.. Mehmet Okura ise Bugün Baktığımda Çok yorgun gibi duruyordu. Eline aLdığı topLarı Kaçırdı. Ribaunt aLamadı. Bu da onLardan bekLeneni görememize ve Şampiyona Öncesi üzülMemize Neden oLdu..

HazırLık KarşıLaşması oLsada Efes Cup Bizim ve diğer Basket TakımLarı için önemLi bir organizasyon bu yzüden Kazanmak için Daha fazLa mücadeLe edebiLirdik ama oLmadı. Bunun için aciLen Tanyeviçin Bu duruma eL atıp MücadeLe, Savaşma Kısmını BasketçiLerimize anLatması Lazım. Yoksa Yine Hüsran Yaşarız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir